0

Trys Ismailo Haniyeh šeimos nariai žuvo lankydami giminaičius Gazos mieste. “Hamas” lyderis Ismailas Haniyeh gyvena tremtyje Katare. Trys “Hamas” lyderio sūnūs žuvo per Izraelio oro antskrydį Gazos Ruože, pranešė giminaičiai ir oficiali “Hamas” žiniasklaida. Ismailo Haniyeh sūnūs Hazemas, Apie tai pranešė britų dienraštis The Telegraph.

Ameeras ir Mohammedas kartu su šeimos nariais žuvo per smūgį netoli al-Shati pabėgėlių stovyklos Gazos mieste. Ismailas Haniyeh, kuris dabar gyvena tremtyje Katare, yra kilęs iš al-Shati.

Mirtį patvirtino “Hamas” televizijos stotis “Al-Aqsa” ir Haniyeh šeimos nariai socialinėje žiniasklaidoje. Po smūgio Katare įsikūrusiai “Al Jazeera” televizijai Haniyeh sakė: “Kankinių krauju ir sužeistųjų skausmu mes kuriame viltį, kuriame ateitį, kuriame nepriklausomybę ir laisvę mūsų žmonėms ir mūsų tautai. <…> “Nėra jokių abejonių, kad šis nusikalstamas priešas vadovaujasi keršto, žudymo ir kraujo praliejimo dvasia, jis nesilaiko jokių standartų ar įstatymų”, – sakė jis.

“Matėme, kaip jis viską pažeidžia Gazos žemėje. Vyksta etninio valymo ir genocido karas. Vyksta masinis gyventojų perkėlimas. <…> “Priešas mano, kad, taikydamasis į lyderių šeimas, privers juos atsisakyti mūsų žmonių reikalavimų. Kiekvienas, kuris tiki, kad taikinys į mano sūnus privers “Hamas” pakeisti savo poziciją, yra iliuzionistas.”

Iki šiol kare žuvo dešimtys jo giminaičių. Haniyeh naujienų agentūrai pasakojo, kad į jo vaikus buvo taikytasi stovykloje Gazos šiaurėje, kai jie lankė giminaičius Eidų šventės proga.

Broliai kartu su šeimos nariais keliavo vienu automobiliu, į kurį buvo nutaikytas Izraelio bepilotis lėktuvas, teigė “Al-Aqsa TV”. Ji nurodė, kad žuvo šeši žmonės, tarp jų Hazemo Haniyeh duktė ir Ameer sūnus bei duktė.

Izraelio kariuomenė iš karto jokių komentarų nepateikė.

The post Per Izraelio aviacijos smūgį žuvo “Hamas” lyderio sūnūs appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis