0

Jau antradienį, rugpjūčio 17 d., Kaune prasideda naujas muzikos festivalis „Vasara Kaune 2021“.

Iki pat sekmadienio truksiančio festivalio programoje – keturi vakarai su geriausiais Lietuvos atlikėjais ir jų muzika, skambėsiančia išskirtinėje erdvėje po atviru dangumi – Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sode.

Antradienį, rugpjūčio 17 d., festivalį pradės jausmingoji Inga Jankauskaitė, padovanosianti klausytojams jaukų ir nuoširdumo kupiną vakarą.

Trečiadienį, rugpjūčio 18 d., savo koncertą surengs tautos numylėtiniai „The Roop“, užkursiantys ugningą diskoteką, kurios šokių žingsnelius mokame kiekvienas.

Šeštadienį, rugpjūčio 21 d., į sceną žengs Andrius Mamontovas, kviečiantis visus drauge pradėti švęsti savo gimtadienį ir atliksiantis geriausius savo kūrinius, kuriuos dainuojame jau kelis dešimtmečius – „Laužo šviesa“, „Kitoks pasaulis“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Meilės nebus per daug“ ir daugybę kitų.

Sekmadienį, rugpjūčio 22 d., festivalį uždarys nepakartojama Justė Arlauskaitė – Jazzu, žadanti nepamirštamą vakarėlį po žvaigždėtu Kauno dangumi.

Netrukus savo šimtmetį minėsiantis VDU Botanikos sodas – tai tikra gamtos ir ramybės oazė, puikiai tinkanti naujam vasaros festivaliui.

Visi į koncertus susirinkę žiūrovai turės galimybę ne tik mėgautis gera muzika, bet ir pamatyti istorinius Aukštosios Fredos dvaro rūmus, pasigrožėti VDU Botanikos sodo augalų kolekcijomis bei pasivaikščioti įspūdingomis alėjomis, kuriose slepiasi romantiškai tyvuliuojantys senieji tvenkiniai.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva