0

Anglijos “Premier” lygoje šeštadienį pasirodė “Manchester United” ekipa, kuri pergalės nepasiekė.

„Man Utd“ dvikovą su „Southampton“ ekipa užbaigė lygiosiomis 1:1 ir įmušė abu įvarčius rungtynėse.

30-ą minutę kamuolį į savo vartus pasiuntė Fredas, o tuomet 55-ą minutę rezultatą išlygino Masonas Greenwoodas.

Tuo tarpu Londono „Tottenham Hotspur“ ekipa minimaliu skirtumu 1:0 palaužė „Wolves“ ekipą.

Vienintelį įvartį šiose rungtynėse 9-ą minutę pelnė Dele Alli, kuris realizavo 11 metrų baudinį.

Tačiau didesne švente „Tottenham Hotspur“ sirgaliams tapo Harry Kane`o pasirodymas aikštėje – jis į žaidimą išbėgo 72-ą minutę po keitimo.

H. Kane`o situacija „Tottenham Hotspur“ ekipoje buvo įtempta – buvo kalbama apie jo persikėlimą į „Manchester City“ ekipą.

Šaltinis: LRT.LT