0

Ruošiantis atrankai į 2024 metų olimpines žaidynes Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sužais dvejas draugiškas rungtynes su Slovėnijos nacionaline komanda.

Slovėnijos krepšinio federacijos prezidentas Matejus Erjavecas atskleidė, kad birželio 22 dieną Lietuva ir Slovėnija žais Kaune, o po trijų dienų, birželio 25 dieną, ekipos susitiks Slovėnijos sostinėje Liublianoje. Mačas vyks „Stožice“ arenoje, talpinančioje 12,5 tūkst. žiūrovų.

Olimpinių žaidynių atrankos vyks liepos 2-7 dienomis, o olimpinės žaidynės Paryžiuje – liepos 27 – rugpjūčio 11 dienomis.

Olimpinėje atrankoje Puerto Rike Kazio Maksvyčio auklėtinių varžovais A grupėje tapo Meksika ir Dramblio Kaulo Krantas. B grupėje varžysis šeimininkai Puerto Rikas, Italija ir Bahreinas.

Slovėnija žais Graikijoje, Pirėjuje. A grupėje su slovėnais rungtyniaus Naujoji Zelandija ir Kroatija. B grupėje varžysis šeimininkė Graikija, Egiptas ir Dominikos Respublika.

Į olimpines žaidynes pateks tik atrankos turnyrų nugalėtojai.

BasketNews

The post Prieš olimpinę atranką Lietuvos krepšinio rinktinė dukart žais su slovėnais appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva