0

Viskas prezidento rinkimuose, kaip ir buvo galima numatyti – antrame ture laimės Gitanas Nausėda, o Ingrida Šimonytė tikrai turi pagrindo džiaugtis, kad po keturių metų tragiško vyriausybės darbo pavyko šiaip taip išsikapanoti į antrą turą.

Buvęs Konstitucinio Teismo pirmininkas Dainius Žalimas pasirodė tragiškai – jo gauti procentėliai aiškiai iliustruoja rinkėjų nuomonę apie visokias ten stambulų konvencijas ir gėjų vedybas, kad ir kaip jos būtų apiforminamos. Ir net jei visas jo elektoratas paklusniai nubėgs padėti I. Šimonytei – rezultatas vis tiek bus PiŠ. Belieka tikėtis, kad politinio pragaro ugny sudegs ir Laisvės partija su savo bolševikinėmis idėjomis.

Giedrimo Jeglinsko kandidatavimas išvis yra įdomybė. Galima tai laikyti mėginimu įveikti kokią nors vaikystės traumą, sociofobiją, dar kokias nors baimes ar Narcizo sindromo manifestacija. Visais atvejais – tragikomiška.

Eduardo Vaitkaus rinkėjų nuošimtis atskleidė kiek šalyje turime klinikinių kvailių plius Rusijos penktosios kolonos entuziastų. Ačiū už statistiką.

Na ir užuojauta tiems, kurie nori kolekcionuoti pasus ir priesaikas. Dviems, keliems ar keliolikai dievų melstis sunkoka. Bet jūs bandykite ir toliau.

The post Rinkimai ir referendumas – be siurprizų appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva