0

Balandžio 27 d. naktį Ukrainos saugumo tarnyba pradėjo naujus smūgius Rusijos Federacijos teritorijos gilumoje. Apie tai agentūrai UNIAN pranešė informuoti šaltiniai.

„Naktis į šeštadienį tapo tiesiog sprogstamąja kariniam aerodromui ‚Kuščevskaja‘, taip pat Ilysko ir Slaviansko naftos perdirbimo gamykloms Rusijos Krasnodaro krašte. „Sprogmenysį šiuos objektus pateko Ukrainos saugumo tarnybos (SBU) bepiločių lėktuvų dėka“, – pažymėjo šaltinis.

Tuo metu, kai buvo užpultas karinis aerodromas, SBU dirbo kartu su Ukrainos gynybos pajėgomis. Jame buvo dislokuota dešimtys karinių orlaivių, radarų ir REB priemonių.

Kalbant apie naftos perdirbimo gamyklą, šaltinis pažymėjo, kad SBU bepiločiai lėktuvai smogė į Ilysko ir Slaviansko naftos perdirbimo gamyklų rektifikacijos ir atmosferos kolonas. Tai yra pagrindiniai naftos perdirbimo gamyklų technologiniai įrenginiai.

SBU smūgiai Rusijos gilumoje: ką reikia žinoti

Balandžio 24 d. SBU bepiločiais lėktuvais smogė dviem „Rosneft“ bazėms. Žinoma apie mažiausiai 26 tūkst. kubinių metrų rusiško kuro sunaikinimą.

Anksčiau SBU, GUR ir Ukrainos specialiųjų operacijų pajėgos smogė 8 Rusijos regionams. Taikiniai buvo energetikos objektai. Po atakų kai kuriose vietovėse kilo problemų dėl šviesos ir vandens tiekimo.

Pasak politologo Taraso Zagorodnio, smūgiai naftos saugykloms yra SBU sistemingo darbo, kuriuo siekiama sunaikinti pagrindinę ir biudžetą formuojančią Rusijos pramonės šaką, tęsinys. Juk be estetinio malonumo, kurį teikia Rusijos gaisrai, yra ir grynai praktinis aspektas.

 

The post Ukraina plečia dronų smūgius objektams Rusijos gilumoje appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis