0

Baziniai savižudybių prevencijos mokymai Priekulėje

Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja ir vykdo nemokamus Bazinius savižudybės prevencijos mokymus pagal LR sveikatos apsaugos ministerijos nustatytą tvarką ir reikalavimus. Mokymai skirti įgyti teorinių žinių ir praktinių įgūdžių: kaip atpažinti savižudybės rizikos ženklus, užmegzti ryšį su savižudybės grėsmę patiriančiu asmeniu bei kaip paskatinti jį kreiptis psichologinės pagalbos. Mokymai organizuojami ne mažesnėms kaip 10 asmenų grupėms, maksimalus grupės dydis 20 žmonių (nuo 16 metų). Interaktyvių mokymų trukmė 4 ak. val.

Kviečiame dalyvauti atviruose Baziniuose savižudybės prevencijos mokymuose, kurie vyks Priekulėje birželio 13 ir 21 dienomis 9 val.

Dalyvavimas mokymuose yra nemokamas, tačiau norint dalyvauti, reikia užpildyti registracijos formą https://forms.gle/7WAE1ok8TRKrrftaA . Prašome užpildyti registracijos formą iki birželio 5 dienos. Vietų skaičius ribotas, todėl raginame jus užsiregistruoti kuo greičiau, kad užtikrintume jums vietą mokymuose. Jei turite kokių nors klausimų arba reikia papildomos informacijos, prašome susisiekti su mumis apačioje nurodytais kontaktais:

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Sveikata