0

Gargdždų „Minijos“ progimnazijoje susirinko jaunieji sveikatos ambasadoriai

Rugpjūčio 8-12 dienomis, Gargdžų „Minijos“ progimnazijoje vyko vaikų sveikatingumo dienos stovykla „Tapk sveikatos ambasadoriumi!“. Į Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamą stovyklą susirinko 25 mokiniai, norintys laisvas atostogų dienas praleisti turiningai ir prasmingai. Visą savaitę vaikai gilino sveikos gyvensenos žinias, dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose, vyko į žygius, žaidė lavinamuosiuos žaidimus, dieną pradėjo mankšta ir klausėsi įdomių, profesionalių lektorių vedamų paskaitų. Temos buvo apie fizinį aktyvumą, mitybą, dantų ir burnos priežūrą, psichinės sveikatos stiprinimą, traumų ir nelaimingų atsitikimų prevenciją, tolerancijos skatinimą, priklausomybes sukeliančių medžiagų vartojimo prevenciją. Stovyklos dalyvių laukė linksmiausios praktinės užduotys ir judrūs užsiėmimai lauke, sustiprinantys ne tik fizinę stovyklos dalyvių sveikatą, bet ir ryšį su vasaros gamta.

Vaikai džiugiai praleido savaitę trukusį nuotykį, žaidė susipažinimo žaidimus ir mokėsi taisyklingai atlikti pirmąją pagalbą – išgelbėti savo naujus draugus. Stovyklautojai kartu su lektorių pagalba patys gamino ir degustavo sveikus užkandžius. Galiausiai visi tapo viena didele komanda, kuri patyrė nepaprastus ir įsimintinus nuotykius.

Vaikų sveikatingumo dienos stovykla „Tapk sveikatos ambasadoriumi!“ – tai nuostabi galimybė kompleksiškai susipažinti su sveikos gyvensenos idėjomis ir išmokti praktiškai jas pritaikyti savo kasdienybėje.

Stovykla finansuojama Europos Sąjungos socialinio fondo lėšomis įgyvendinant projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Klaipėdos rajone“, Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-31-0006.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Sveikata