0

Dvejus metus iš eilės bronzos medaliais Lietuvos futbolo čempionate pasidabinęs „Kauno Žalgiris“ pratęsė sutartį su dar vienu praėjusio sezono futbolininku. Kitame sezone ekipos marškinėlius ir toliau vilkės Gratas Sirgėdas.

26-erių saugui tai bus jau penktasis sezonas Kauno komandoje. Iki šiol futbolininkas spėjo sužaisti 57 susitikimus, per kuriuos pelnė 11 įvarčių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Itin sėkminga G.Sirgėdui buvo 2021-ųjų sezono pradžia. Per 13 rungtynių jis pasižymėjo 4 įvarčiais ir 3 rezultatyviais perdavimais, tačiau gegužės pabaigoje patyrė traumą, dėl kurios praleido likusią sezono dalį.

„Nors sezono pradžia buvo tikrai optimistiška tiek komandai, tiek man asmeniškai, po tokios traumos teigiamai sezono vertinti negalėčiau. Gruodžio 1 buvo lygiai šeši mėnesiai po operacijos. Buvo noras į aikštę sugrįžti aplenkiant šį terminą, tačiau galiausiai nusprendėme nerizikuoti. Šiuo metu jaučiuosi gerai, visą laiką skiriu atsigavimui ir stiprėjimui. Būsiu pilnai pasirengęs pirmam A lygos turui“, – Žalgiris.lt sakė futbolininkas.

Vienas komandos lyderių buvo nuolat kviečiamas į Lietuvos vyrų futbolo rinktinę, o kitame sezone ir toliau džiugins „Kauno Žalgirio“ aistruolius.

„Norėjosi vėl pratęsti tai, kas labai gerai pavyko praėjusio sezono pradžioje. Žinoma, kartu sutapo ir mano, vadovų bei trenerių ambicijos artėjantiems metams“, – sprendimą likti Kaune komentavo žalgirietis.

Anksčiau sutartis klubas taip pat pratęsė su Deividu Mikelioniu ir Karoliu Šilkaičiu bei atsisveikino su Stevenu Thicot, Emmanueliu Davidu ir Deividu Šešplaukiu.

sportas@bns.lt

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos