0

Kviečiame dalyvauti projekto pristatymo renginyje

Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su partneriais – Klaipėdos rajono savivaldybės administracija, Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru ir Skuodo rajono savivaldybės administracija – įgyvendina projektą „Įtraukusis sveikatos mokymas sveikatą stiprinančioje aplinkoje“. Šiuo projektu siekiama Klaipėdos apskrities ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigose gerinti sveikatos rizikų prevenciją ir mažinti sveikatos netolygumus.

Labai svarbu prevencinį darbą vykdyti su jaunesnio amžiaus vaikais, nes vaikai ir jaunuoliai yra imlesni ir formuojasi savo įpročius, kuriuos gali perduoti ir savo aplinkai bei juos supantiems suaugusiesiems. Šį darbą svarbu atlikti vaikams ir jaunimui patrauklia, įtraukia forma. Sklandžiam šios veiklos vykdymui ir jos tęstinumo užtikrinimui būtina atitinkama aplinka ir infrastruktūra – priemonės, kurios padėtų tinkamai, patrauklia forma ir naudojant inovatyvius metodus vykdyti edukacinę funkciją, skatinti prevenciją. Tuo pačiu su įsigytomis priemonėmis dirbantys sveikatos priežiūros specialistai įgis galimybių geriau atpažinti vaikų sveikatos problemas ir galės suteikti vaikams reikiamą pagalbą.

Vasario 27 dieną Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešojoje bibliotekoje vyks Projekto pristatymo renginys, kviečiame dalyvauti renginyje. Registruotis galite el. paštu dalia.petrikiene@visuomenessveikata.lt

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Sveikata