0

Programos „Neįtikėtini metai“ dalyviai susitiko paskutinį kartą

Kovo 21 d. Biure paskutinį kartą susitiko programos „Neįtikėtini metai“ I grupės dalyviai. Programos Klaipėdos rajone I grupės dalyviai pirmą kartą susitiko dar praėjusių metų spalį, 18 kassavaitinių susitikimų metu mokėsi užkirsti kelią mažų vaikų elgesio problemoms ir jas koreguoti bei skatinti jų socialinę, emocinę ir akademinę kompetenciją.

Susitikimuose apmokyti grupių vadovai naudojo realaus gyvenimo situacijų vaizdo įrašus (videovinjetes), kad paremtų tėvų mokymą ir paskatintų diskutuoti, spręsti problemas ir atlikti vaidmenų pratimus. Po kiekvieno grupės susitikimo tėvams buvo užduodami praktiniai namų darbai, kurie kitame susitikime aptariami. Tarp grupės susitikimų grupės vadovai susisiekė su tėveliais, kad aptartų praktines namų užduotis ir tėvams kylančius klausimus. Tėvai buvo skatinami dalytis savo idėjomis tarpusavyje, ne tik grupės diskusijose, bet ir su bičiuliu iš grupės, su kuriais bendravo ir tarp grupės susitikimų.

Šių metų kovo 16 dieną startavo jau antroji programos „Neįtikėtini metai“ tėvelių grupė. Šie užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu. Tai tikrai ne pabaiga, naujos tėvelių grupės Klaipėdos rajone dar bus renkamos šiais metais.  Daugiau informacijos apie Programą ČIA.

Grupės dalyvių atsiliepimai apie programą

Programa patiko, labai. Atėjau dėl vaikų, bet taip pat labai pagelbėjau ir pati sau (kas liečia vaikų auklėjimą). Užsiėmimų atmosfera buvo nuostabi, grupės dalyviai labai nuoširdūs ir šaunūs. Džiaugiuosi sutikusi tokius šaunius bendraminčius.

Grupės psichologės pačios nuostabiausios, atsidavusios, suteikė be galo daug naudingų patarimų.

Esu labai labai dėkinga už šią neįkainojamą patirtį!

Programa tikrai “nereali”. Labai naudinga, suteikianti pasitikėjimo tėvams. Kai kas jau girdėta, kai kas – nauja: programa, kuri visus skaitytus, girdėtus seminarus apjungia į visumą, nes visais klausimais buvo galima diskutuoti, išgirsti kitų dalyvių patirtį. Ačiū.

J. D.

Neįtikėtinų metų grupė buvo puiki patirtis, daug naudingos praktinės informacijos, kurią galima pritaikyti su vaikais. Rekomenduočiau kiekvienam tėveliui sudalyvauti šioje programoje.

A. G.

Labai patiko šios programos turinys, mokytojų-psichologių dėstoma medžiaga, jų malonus bendravimas. Visi grupės dalyviai buvo labai aktyvūs ir geranoriškai dalijosi patirtimi. Programos metu įgijau sąmoningų pamokymų. Labai maloniai praleidau laiką be vaikų. Norėtųsi daugiau programų ar veiklų skirtų tėveliams.

Labai džiaugiuosi pakliuvusi į šiuos užsiėmimus, daug naudingos informacijos. Per visa šį laiką pagerėjo santykis su vaikais, atrodo visi labiau atsipalaidavome.

Ypatingai pasisekė, kad mūsų grupė buvo labai atvira, daug dalijosi patirtimi ir išgyvenimais. Gerai yra suprasti, kad esi ne vienas, ir vėl atrasti tėvystės džiaugsmą.

R. M.

Gyvi susitikimai – labai naudingi. Tėvai atvirai dalinosi savo patirtimi, patarimais.

Nuostabios psichologės! Labai patiko paskaitų vedimas, kompetentingos lektorės palaikė gerą atmosferą.

Pati programa labai naudinga. Padėjo į save pažvelgti kitu kampu, permąstyti savo veiksmus ir žodžius. Tik reiktų atnaujinti programos video, padaryti aktualesnę šiems laikams.

Tėvelių grupė – pati nuostabiausia. Tikiuosi bendrausim ir vėliau.

Labai džiaugiuosi, kad dalyvavau šioje programoje.

Vaida

Labai padėjo geriau suprasti vaiką. Man taip pat pasidarė ramiau. Ačiū už šį projektą.

A. S.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Sveikata