0

Urologas yra tik vienas iš daugelio specialistų, kuris rūpinasi jūsų sveikata. Tačiau daugelis paklausti apie tai, ką gydo šis specialistas, negali įvardinti tikslių negalavimų. Taigi, kviečiame susipažinti su svarbia informacija ir sužinoti daugiau apie atvejus, kuomet reikėtų kreiptis į šį specialistą. 

  • Varpos ligų gydymas yra viena šio specialisto veiklos sričių. Pavyzdžiui, jei jus kamuoja Peirono liga (t.y. varpos sulinkimas, kuris pasitaiko vyrams dėl įgimtų arba įgytų priežasčių) arba balanopostitas (penio galvutės ir apyvarpės uždegimas), tai jus būtina kreiptis į šį specialistą, kad būtų atlikti reikiami tyrimai bei paskirtas gydymas. 
  • Dar viena šio specialisto veiklos sritis yra sėklidžių ligų gydymas. Jeigu buvo pasigauta lytiniu keliu plintanti infekcija, kamuoja sėklidžių apsisukimas ar buvo patirta sėklidžių trauma, tai jums taip pat reikėtų kreiptis į šį specialistą. Svarbu akcentuoti, kad sėklidžių ligos turi būti tiriamos bei gydomos, kad būtų išvengta komplikacijų. 
  • Jeigu jus kamuoja prostatos ligos, taip pat svarbu kreiptis į šį specialistą. Na, o dažniausiai pasitaikančios prostatos ligos yra šios: prostatos išvešėjimas prostatitas, prostatos vėžys. Beje, reikia akcentuoti, kad ypač svarbu užtikrinti prostatos vėžio diagnostiką – šiuo tikslu yra atliekamas  digitalinis rektalinis tyrimas ir prostatos specifinio antigeno (PSA) kraujyje nustatymas. 
  • Dar viena veiklos sritis yra inkstų ligų gydymas. Beliek tik pridurti, kad su jomis susiduria ypač didelė dalis vyrų. Inkstų akmenligė, inkstų uždegimas ar lėtinis inkstų nepakankamumas sukelia daug diskomforto bei nemalonų pojūčių, tad vos tik pastebėjus pirmuosius simptomus, reikėtų kreiptis į gydytoją. 
  • Potencijos sutrikimai – dar vienas atvejis, kuomet taip pat reikėtų kreiptis į šį specialistą. 
  • Šio gydytojo paslaugų gali prireikti ir patyrus inkstų, šlapimo takų ar lytinių organų traumas.
  • Na, ir, žinoma, taip pat svarbu akcentuoti, kad šis specialistas gali jus pakonsultuoti klausimais, susijusiais su jau išvardintomis sritimis. Tad, jei susiduriate su seksualinės sveikatos problemomis ar vargina tam tikri simptomai, verta nedelsti ir rinktis urologo konsultaciją. Daugiau apie tai naudingos informacijos rasite https://www.homosanus.lt/urologo-konsultacija

Jums gali patikti

Komentarai

Leave a reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Dagiau iš temos: Sveikata